Сьогодні розпочався фестиваль “Флюгери Львова”

Під час Форуму видавців з ініціативи кримськотатарської молоді міста Лева та Сімферополя в Музеї ідей відбудуться «Фестини кримськотатарської культури у Львові»

Найпопулярніший весняний етноджазовий фестиваль «Флюгери Львова» триватиме з 6-го до  9 травня 2016 р.

     1134  

Традиційно «Флюгери» проходять в ексклюзивно відведеному для нього внутрішньому дворику Ратуші.

Упродовж чотирьох днів тут виступить 20 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Ізраїлю, Ірану, Азербайджану, Італії та США. Цього року «Флюгери Львова» стануть своєрідним продовженням «Львівського місяця» у Вроцлаві – масштабної презентації української культури під час заходів Європейської Столиці Культури. Щодня на «Флюгерах» виступатимуть гурти, які представляли українську музику на ЄСК та готували для цього спеціальні програми, як от: «Tik TU», «Усейн Бекіров band & Laura Marti», «Marinita», «Shatur-Gudur», «ГИЧ Оркестр» чи «ShockolaD». Останній день фестивалю буде повністю присвячений вроцлавській сцені.

Сьогодні на “Флюгерах” виступатиме харизматична співачка із Сан-Франциско Rykarda Parasol, яку часто порівнюють з Ніком Кейвом, Джонні Кешем чи PJ Harvey.

Цього року зірками «Прокидання на Флюгерах» стануть живі легенди українського року гурт«Кому Вниз».  У суботу, 7 травня, Львів прокинеться під музику високого духу, невтомної боротьби та запеклої любові.

Загалом програма фестивалю побудована так, щоб презентувати нові етапи творчості відомих колективів та відкривати нові імена.

“Флюґери” – це культовий фестиваль де танцюють під джаз, де на ранкових концертах «прокидаються» сотні фанатів, де дорослі бавляться разом з дітьми, де свято після концертів вихлюпується на вулиці нічного Львова, де серед міського галасу панує затишок, де раз на рік ти бачиш всіх своїх друзів і знаходиш нових, бо всі зібрались тут для свободи, весни і доброї музики.

Головним організатором фестивалю є Мистецьке об’єднання «Дзиґа».