У Львові буде літературний сквер

З ТзОВ «Науково-технічний центр «ЕСКО» стягнуть кошти на користь залізниці за невиконання умов договору

Уже цього місяця, мешканців міста та гостей потішать новим простором

     1478  

Зі сторінки заходу у Facebook

Інститут міста, “Львів – місто літератури” і Управління культури Львівської міської ради спільно з групою студентів-архітекторів та майстрів створюють архітектурну конструкцію – мандрівний літературний майданчик, що буде прикрашати декілька локацій протягом всього літа.

«Літосквер», – так назвали своє творіння автори – встановлять вже під кінець травня.

Інсталяція передбачає металевий каркас з дерев’яними кубами, з яких відвідувачі зможуть робити місця для сидіння, формувати сцену, тощо. Переміщатимуть літературний сквер щомісяця. Складуть його вперше на ворк-шопі, протягом фестивалю вуличної їжі «Streetfoodsogood», що відбудеться 21-22 травня у Парку культури. Там Літосквер простоїть певний час, а згодом його перемістять до скверу поблизу порохової вежі та на площу музейну. Точні дати зміни розміщення ще не відомі, адже це залежить від подій що там відбуватимуться.

12998630_1373790919313036_4971962822137231565_n

«Я хочу, аби Літосквер став живим осередком, де містяни можуть прийти в обід із своїми ланчбоксами і почитати книгу, а ввечері зібратися з друзями, поспілкуватися чи почитати Гаррі Поттера в ролях», – зізнається Наталія Болібрух, проектний менеджер Літоскверу.

Більше про новини, анонси та активності, пов’язаних з діяльністю Літоскверу можна знайти на сторінці проекту у Фейсбук.

Олександра Чучко