Начальнику відділу податкової інспекції повідомили про підозру в отриманні хабара

     955  

Слідчий відділ прокуратури Львівської області повідомив про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.368 КК України підполковнику податкової міліції – начальнику одного з відділів Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального управління ДФС України. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Посадовця затримали 28 квітня цього року «на гарячому» під час одержання 1000 доларів США неправомірної вигоди від приватного підприємця. Цю суму податківець вимагав за не проведення перевірки суб’єкта господарювання.

Підозрюваному суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням застави у розмірі 43 тис. грн., яку той сплатив.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні триває.

За вчинення кримінального правопорушення за ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.