Львів’ян запрошують на зарядку

У суботу, 14 травня, об 11.00, на стадіоні Львівського національного лісотехнічного університету відбудеться наймасштабніша в історії Львова та університету зарядка.

     1003  

Цього дня буде встановлено рекорд Львова з найбільшої за кількістю учасників ранкової зарядки. Це чудова нагода гарно провести час, познайомитися з чудовими людьми та спортсменами, потренуватись з найкращими тренерами Львова та назавжди внести своє ім’я в історію нашого міста.

Кожен учасник отримає сертифікат рекордсмена.

«Ми вирішили провести це дійство саме на стадіоні Лісотехнічного університету, аби привернути увагу громади до занедбаних стадіонів міста, яких є багато, і всі вони можуть стати чудовим місцем для активного проведення часу. Цей стадіон – стратегічне місце для львівського спорту, довкола нього розташовано багато гуртожитків, це єдиний повноцінний стадіон на кілька квадратних кілометрів з тренувальною площадкою, баскетбольним та волейбольним полями. Спорт – це здоров’я, хороше самопочуття, хороший настрій і нові, цікаві знайомства. Приходьте на наймасштабнішу зарядку Львова, доведемо разом, що Львів – це спортивне місто», – повідомляють організатори заходу.

Участь у заході безкоштовна. Організатори: МГО “Спортивний Львів”, СК “Альянс”, СК “Ультра”.

Більше про захід можна дізнатись на сторінці заходу у Фейсбук.