«Лісапетний батальйон» відвідав пацієнтів військового госпіталю у Львові

     2701  

 

Сьогодні, 5 травня, у Львові до пацієнтів Військово-медичного клінічного центру Західного регіону із концертною програмою завітали переможці шоу «Україна має талант» 2013 року, артисти відомого народного гурту «Лісапетний батальйон».

Упродовж години запальні жіночки власною творчістю піднімали настрій бійцям АТО, які проходять лікування та відновлення у військово-лікувальній установі.

Концерт для хворих і поранених воїнів, а також медичного персоналу та відвідувачів у госпіталі організували просто неба, на центральному сквері військового містечка.

– До Львова ми завітали в рамках туру містами України на підтримку нашого нового альбому «Баби-голубоньки», – розповідає керівник творчого колективу Наталія Фаліон. – У планах було дати декілька концертів, на які запросили, зокрема, і воїнів АТО. Дізнавшись, що не всі хлопці можуть вийти за територію госпіталю (дехто переміщається на інвалідних візках або милицях), ми зібрались і приїхали до них самі.

Концертна програма була пронизана унікальним українським гумором та дотепними жартами, якими свого часу і прославився «Лісапетний батальйон». А з пісень артистки виконали найулюбленіші шлягери: «Лісапет», «Спіла вишенька», «Ірен», «Сільський туризм». Кожен номер програми глядачі супроводжували потужними оплесками та сміхом.

Згодом усі охочі могли поспілкуватися з артистками й отримати у подарунок компакт-диски і з записами пісень гурту, а також афіші з автографами співачок.

Нещодавно учасниці «Лісапетного батальйону» побували і на Сході України. Зокрема, давали концерти у Слов’янську на Донбасі.

– Після поїздки в зону АТО залишилося багато вражень. Зараз я дописую пісню, яка буде присвячена нашим мужнім українським чоловікам, солдатам та офіцерам українського війська. Презентуватимемо цю пісню незабаром. Сподіваюсь, знімемо і музичний кліп разом із солдатами, – розповіла керівник гурту Наталія Іванівна Фаліон.

Текст і фото: підполковник Володимир Скоростецький, Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів)