У неділю Львів прийматиме футбольний матч «Шахтар» – «Динамо»

     1866  

Перелік кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Львівської області

Уболівальників просять прийти на стадіон завчасно і поводитися культурно

У неділю, 1 травня, о 19.30, на стадіоні «Арена Львів» відбудеться футбольний матч Прем’єр-ліги сезону 2015-2016 рр. між командами «Шахтар» (Донецьк) та «Динамо» (Київ). Для комфорту вболівальників перед початком гри до стадіону курсуватимуть шатл-баси, які їздитимуть і після матчу.

«Будуть два додаткові маршрути шатл-баси і також додаткові тролейбуси №3, 20, 25», – зазначив Віктор Щир, начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР.

Отож, у період з 17.30 до 19.30 та з 21.30 до 23.30 шатл-баси курсуватимуть за маршрутами:
• Пл. Є. Петрушевича – вул. Шота Руставелі – стадіон “Арена Львів”.
• Просп. Червоної Калини (біля Культурно-освітнього центру ім. О. Довженка) – вул. Хуторівка – стадіон “Арена Львів”.

Директори львівського та донецького стадіонів звернулись до футбольних вболівальників, які завітають на матч «Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ), з проханням дотримуватись правил поведінки, не створювати конфліктних ситуацій, не приносити піротехнічні засоби та фаєри, не розпивати алкоголю та не шкодити майно стадіону.

«Я хотів би звернутися до усіх вболівальників, до усіх відвідувачів, які планують прийти на цей матч. Секрет гарного настрою під час матчу залежить також і від того, наскільки рано ви прийдете. Тому просимо усіх вболівальників завчасно приходити на стадіон. Для цього ми відкриваємо гейти «Арени Львів» за дві години до початку матчу», – зазначив Вадим Гунько, в.о. генерального директора стадіону «Донбас Арена».

shematransportstadion2

shematransportstadion1