У галереї “Щось цікаве” – «Анімалістична соціологія» Андрія Коцяка

     1008  

У приватний будиночок на півночі Норвегії за відсутності господарів залізла ведмедиця з трьома ведмежатами

30 квітня, о 15.00,  в галереї просто неба «Щось цікаве» відбудеться відкриття персональної виставки Андрія Коцяка «Анімалістична соціологія».

У експозиції буде представлено графічні роботи у техніці ліногравюри, різьблені панно, а також картини, випалені на фанері.

За словами автора, метою виставки є показати різні соціальні портрети, використовуючи образи тварин. Крім образів, картини демонструють різні соціальні явища, відкривають можливість подивитись на звичні для більшості речі з іншого боку.

Тема буде цікава тим, хто любить читати між рядків та вдумливо роздивлятися деталі. «Моя робота є посередником між тим, що я вивчаю, що спостерігаю, що досліджую, і тим, що в цьому може знайти глядач», – говорить Андрій Коцяк.

Виставка триватиме до 13 травня .

Довідка

Андрій Коцяк народився у Вінниці, живе і займається творчістю в Бучі, працює на телебаченні. Свій творчий шлях почав, коли вперше взяв у руки пластилін. В образотворчому мистецтві відображає етнічні мотиви. Навчався в Державній художній середній школі ім. Т. Г. Шевченка.

Займався керамікою, графікою, живописом, скульптурою і театром. Зі школи виніс ідею, що мистецтво не лише врятує світ, а й цілком здатне робити його прекрасним прямо зараз.

Закінчив Київський національний університет технологій і дизайну. З 2006 року викладає композицію і теорію дизайну в коледжі цього університету.

Провів 7 персональних виставок своїх робіт. Створив ілюстрації до книг Мирослава Дочинця. Автор книг і ілюстрацій до них – «Коріння квітучої калини», «Повернення з вирію», «Берег і те, що по іншу сторону річки», «Логіка міфу», «Мудрі українці про вбрання».