«Шахтар» не втримав перемогу

927

У першому матчі ½ фіналу Ліги Європи, в якому донецький «Шахтар» приймав іспанську «Севілью», була зафіксована бойова нічия.

А весь хід поєдинку на переповненому стадіоні «Арена-Львів» тримав уболівальників у повній напрузі. Вже на 6-й хвилині гості відкрили рахунок. Але гірники зуміли мобілізуватися, влаштували іспанцям пресинг і боротьбу на кожному клаптику поля. А швидкі та технічні бразильці повністю закрутили оборону андалузців. І на 23- й хвилині Марлос красивим ударом зрівнює рахунок. «Шахтар» повністю заволодів ініціативою, і на 35-й хвилині Степаненко забиває другий гол. Господарі мали добру нагоду забити ще парочку м’ячів розгубленій «Севільї», але свій шанс не використали. Здавалося, що після перерви українська команда дотисне суперників, а вийшло все навпаки. Іспанці заволоділи центром поля, а втомлені донецькі гравці тримали оборону і робили невдалі спроби контратакувати. За десять хвилин до завершення гри гості отримали право на пенальті, яке чітко реалізував Гамейро. На табло засвітився рахунок – 2:2, який не змінився до самого фінального свистка арбітра матчу. Звичайно, він більше влаштовує «Севілью», але й «Шахтар» ще має шанс поборотися за вихід у фінал.