На свята патрульні працюватимуть у посиленому режимі

Захист екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка оскаржив його вирок у Вищому спеціалізованому суді.

І просять львів'ян та гостей нашого міста святкувати відповідально.

     1026  

Патрульна поліція Львова у посиленому режимі оберігатиме спокій львів’ян та гостей міста у святкові дні. Про це на своїй сторінці у Фесбук повідомили поліцейські.

“Управління патрульної поліції у м. Львові вітає Вас з прийдешніми травневими святами, а також нагадує, що в цей час необхідно бути особливо обережними та пам’ятати про заходи особистої безпеки і збереження громадського порядку.

Починаючи з 30 квітня, патрульні Львова переходять на особливо посилений режим патрулювання. Щодня до 11 травня включно буде залучено додатково ще половину особового складу, від кількості патрульних, які щодня виходять на зміну.

Патрулюватимуть місця підвищеної небезпеки ( вокзали, автостанції, центральну частину міста, а також місця скупчення людей. Зокрема, піші патрулі будуть зосереджені під час святкувань Великодня, Дня міста та травневих вакацій в центральній частині міста, у парках Івана Франка, Горіховий гай, Парк культури ім. Богдана Хмельницького, Шевченківський гай. Також біля церков, де відбуватиметься освячення Великодніх кошиків та кладовищ.

Першого травня підсилення залучать під час Ліги Парі-Матчу “Шахтар” (Донецьк) – “Динамо” (Київ).

Шановні мешканці Львова та туристи, святкуйте відповідально, а ми забезпечимо Вам спокій!

Дотримуйтесь правил дорожнього руху!

Гарних Вам свят!”, – йдеться у повідомленні.