У Львові підпишуть Український пакт заради молоді-2020

Жінка, яку зачинив удома син, вийшла через вікно з п’ятого поверху

Сьогодні, 28 квітня, у Львівській ОДА відбудеться урочисте підписання "Українського пакту заради молоді - 2020", організоване Центром "Розвиток КСВ" у партнерстві з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

     687  

Про це повідомляє в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Марія Вагіла.

Церемонію урочистого підписання пакта відкриє голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Український Пакт заради молоді – 2020 також підпишуть топ-менеджери компаній “Кредобанк”, “Ензим”, “Прикарпаттяобленерго”, Львівська філія НТКУ “Львівська регіональна дирекція” та Львівська обласна державна адміністрація.

Підписанти пакта зобов’язуються сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

Початок заходу о 10.00 год у приміщенні Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18, к 257).

Довідка:

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. 17 листопада 2015 року y Брюсселі бізнес-лідери підписали Європейський Пакт заради молоді – документ, що має на меті побороти проблему безробіття європейської молоді. Його цілі: 100 000 нових місць стажування та роботи для молоді, 10 000 партнерств бізнесу та освітніх закладів, Національні плани дій у кожній країні ЄС. Дана ініціатива має підтримку Європейського парламенту, Європейської комісії, Європейської ради та Короля Бельгії.