Держприкордонслужба посилить заходи безпеки на період Пасхальних та травневих свят

     617  

Завдяки пильності громадян працівники ДАІ швидко розшукали водія-порушника

Під час Пасхальних та травневих свят Держприкордонслужба України посилить заходи безпеки на державному кордоні та в контрольованих прикордонних районах.

Основна мета зазначених заходів  – недопущення проникнення під виглядом мирних громадян терористів, диверсантів та провокаторів, а також провозу зброї, засобів терору та інших заборонених предметів через державний кордон. Для забезпечення безпеки прикордонники взаємодіятимуть з представниками Національної поліції, Національної гвардії України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та здійснюватимуть ретельну перевірку документів осіб та транспортних засобів, які знаходитимуться поблизу державного кордону. Також прикордонники перевірять готовність корабельно-катерного складу до дій у разі ускладнення обстановки, а також здійснюватимуть заходи з метою контролю та перевірки за виходом морських та річкових суден.

У період святкових днів прикордонники забезпечуватимуть цілодобове чергування ситуативних груп для реагування у випадку зміни обстановки, а також з метою локалізації конфліктних ситуацій у пунктах пропуску та на державному кордоні. У прикордонних підрозділах, особливо в тих, які задіяні в антитерористичній операції в Луганській та Донецькій областях будуть проведені  додаткові практичні заняття щодо протидії терористичній діяльності бойовиків та готовності до відбиття у разі раптових нападів, інформує Державна прикордонна служба України.