У Дрогобичі директор і бухгалтер привласнили хлібопекарню, поки її власниця була за кордоном

     986  

Мер Борислава каже, що ситуація вже стабілізувалася

На Львівщині судитимуть зловмисниць, котрі привласнили хлібопекарню.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчим відділенням Дрогобицького відділу поліції скерували на розгляд суду обвинувальний вирок щодо директора та головного бухгалтера приватного підприємства, підозрюваних у незаконному заволодінні приміщенням та майном хлібопекарні у Дрогобичі.

Як з’ясували правоохоронці, директор та головний бухгалтер приватного підприємства, вступивши у злочинну змову та підробивши офіційні документи, привласнили приміщення пекарні площею майже п’ятсот квадратних метрів у Дрогобичі, вартість якого становить більше 750 тисяч гривень та обладнання для виготовлення хлібобулочних виробів.

Зловмисниці скористалися тим, що власниця пекарні тривалий час перебувала поза межами України, створили у Дрогобичі приватне підприємство на підставну особу та уклали фіктивний договір купівлі-продажу приміщення та обладнання пекарні. Реалізовуючи злочинну схему, зловмисниці використовували фіктивні довідки про заставу майна в одній з банківських установ, викрадені печатки та неіснуючі векселі, в результаті чого приватний нотаріус оформив договір купівлі-продажу на приміщення, який у подальшому одна із зловмисниць подала у місцеве МБТІ та отримала документи на право власності.

Повернувшись в Україну, справжня власниця пекарні з’ясувала, що її майно належить іншим особам, і звернулася по допомогу до правоохоронців.

Як повідомили у Відділі комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області за матеріалами УЗЕ у Львівській області, за цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.4 ст.358 (підроблення документів, штампів, печаток та бланків, збут чи використання підроблених печаток, штампів та бланків) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України. Обвинувальний вирок скерований на розгляд суду. Відповідно до санкцій статей зловмисницям загрожує покарання – до дванадцяти років позбавлення волі.