На хабарі затримали посадовця РДА Львівщини

     1267  

За збільшення суми соціальних виплат багатодітній родині, які передбачені законодавством, посадовець однієї з райдержадміністрацій вимагала від жінки три тисячі гривень неправомірної вигоди.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Нацполіції у Львівській області припинено систему вимагання та отримання неправомірних вигод працівниками однієї з РДА.

Оперативники встановили, що провідний спеціаліст одного з відділів Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації вимагала від матері багатодітної родини хабара за реалізацію права, яке жінці й так надано законодавством – збільшення суми соціальних виплат.

Слідче Управління ГУНП відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.14, ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Про це повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Сьогодні, 22 квітня, працівники УЗЕ та слідства Нацполіції затримали 51-річну фахівця біля службового кабінету під час одержання неправомірної вигоди. Поліцейські вилучили 3 тисячі гривень.

Санкція статті 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.