Трускавецькі школярі оплачують шкільне харчування по-сучасному

     1017  

У трускавецьких школах триває процес переходу на безготівкові розрахунки у форматі програми «Картка для харчування». Відтепер школярі СЗШ №1 (вул.Садова,2, директор п.Щигель В.С.), СЗШ №2 – Гімназія (вул.Данилишиних,19, директор п.Гудзеляк Р.З.) і СЗШ №3 (вул.Стебницька ,98, директор п.Умнова Г.І.) зможуть швидко оплачувати свої шкільні обіди за допомогою пластикових карток ЮНІОРА ПриватБанку, а батьки – контролювати витрати своїх дітей.

Школи, які підключено до програми «Картка для харчування», обладнано терміналами для приймання пластикових карток, зокрема спеціально випущених для школярів карток ЮНІОРА.

«Перехід на безготівковий розрахунок зменшує кількість бухгалтерських операцій та унеможливлює корупцію. Крім того, кошти, виручені з продажу продукції у буфетах, мають бути задекларованими – така вимога законодавства, – говорить Наталія Михалюк керівник напрямку «ЮніорБанк» Західного ГРУ ПриватБанку. – Безготівковий розрахунок за обіди у шкільних їдальнях − це також елемент контролю, адже батьки отримуватимуть SMS-повідомлення, у якому буде вказано суму, яку витратила їхня дитина. Фактично, карта ЮНІОРА – це безкоштовний електронний гаманець, який дозволяє запровадити повністю підконтрольний батькам безготівковий обіг коштів».

Ініціатива з обладнання трускавецьких шкіл банківськими терміналами для підвищення фінансової грамотності школярів була прозоро і публічно підтримана і на рівні батьків школярів, і на рівні Трускавецької міської ради та Відділу освіти.

«Діти охоче вчаться усьому новому та сучасному, а використання пластикових карток підвищує економічну дисципліну, виховує у них самостійність, – говорить Тетяна Ільїна, директор Трускавецького відділення. – Для того, щоб учні грамотно користувалися банківськими картками, ми проводимо з ними заняття, де також висвітлюються правила фінансової безпеки. А будь-які питання, які виникають чи то у батьків, чи то у дітей про найвигідніше використання картки завжди знаходять відповідь у працівників Трускавецького відділення ПриватБанку».

Освітня програма «ЮніорБанк» стартувала в 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні та Латвії, об’єднуючи понад 500 000 школярів. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.