Цієї суботи у Львові відбудеться щорічний Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Кубок Динамо»

     1307  

23 квітня у Львові за адресою: вул. Вітовського, 53, ПС «Динамо» відбудеться щорічний Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Кубок Динамо». Участь у турнірі братимуть юнаки 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н.

Учасниками змагань стануть спортсмени зі Львова, Києва, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька, Хмельницького, Ужгорода, Дніпропетровська, Одеси та інших міст. Починаючи з 11.00, в особистій першості змагатимуться юнаки 2005-2006 р.н., а вже з 14.00 на татамі розпочнуться змагання старших юнаків, 2003-2004 р.н.

– Основною метою проведення турніру є популяризація дзюдо серед дітей і мешканців міста, промоція спорту та здорового способу життя, а також здобуття спортсменами досвіду в боротьбі зі своїми ровесниками з інших міст України, – зазначив організатор змагань Олександр Корчемлюк.

«Ми прагнемо якнайчастіше проводити дитячі турніри з дзюдо та інших видів спорту для популяризації фізичної активності серед дітей та їхніх батьків, а також для підтримки молодих спортсменів та розвитку спорту загалом», – прокоментував керівник спортивних проектів громадської організації «Еволюція суспільства» Ростислав Первачук.

Початок змагань – об 11.00, вхід вільний.

Організатор змагань – спортивний клуб «Динамо-Дзюдокан» і громадська організація «Еволюція суспільства».

Генеральний партнер турніру – ТОВ «Корпорація КРТ».

Офіційний партнер турніру – магазин одягу та взуття «Каламбур».

Партнери турніру: ФСТ «Динамо», будівельна компанія «Гарантія сервіс», рекламна агенція «BrandMe», управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Медіа-партнери: радіо «FM Галичина», «ГАЛ-ТБ», сайт «Львівська газета»Телеканал новин «24», ТРК «Люкс», ТРК «Львів», сайт новин 032, «Галичина спортивна», «Гал-інфо».

Довідки за тел.: 067-371-84-21, e-mail: dynamo-judokan@ukr.net.