На Львівщині водій маршрутки образив матір загиблого героя

     3251  

Коли Надія Труш, матір викладача ЛНУ ім. Івана Франка Володимира Труша, який загинув у зоні АТО, поверталася з могили сина, водій маршрутки Львів-Новий Розділ (ВС 1729 ЄА) безпідставно звинуватив її в підробці посвідчення.

Про це на своїй сторінці у Facebоok повідомив доцент університету ім. Івана Франка, друг загиблого Героя – Богдан Тихолоз.

“Наш двоюрідний брат Володимир Труш, старший викладач університету імені Івана Франка, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції загинув у зоні АТО і був похований на Личаківському цвинтарі. Його батьки проживають у Новому Роздолі. Відповідно до чинного законодавства, вони отримали посвідчення сім’ї загиблого учасника АТО, що дає їм право на безкоштовний проїзд.

14.04.2016 приблизно о 11.25 год. мати Володі, відвідавши могилу сина і повертаючись додому, на приміському вокзалі м. Львова сіла у маршрутку, що здійснює постійні перевезення за маршрутом Львів-Новий Розділ (номер маршруту ВС 1729 ЄА). Зайшовши до автобуса, вона пред’явила документ, що підтверджує наявність пільги на безкоштовний проїзд – посвідчення членів сім’ї загиблого учасника АТО. Однак водій на підвищених тонах сказав, що документ не відповідає дійсності (підроблений).

Маршрутка була переповнена пасажирами, за що матері стало соромно і боляче перед людьми, так як усе своє життя вона прожила чесно і справедливо. По телефону нам повідомила, що їй стало зле, і ми одразу виїхали до маршрутки. Водій замість вибачитися перед матір’ю, почав кричати та звинувачувати її у брехні.

Хто відчує біль матері, яка втратила сина? Хто зрозуміє, як матері важко перенести втрату сина, і вона має потребу часто їздити на могилу? Одні захищають нашу Батьківщину, віддаючи життя, інші – заробляють гроші. Врешті ніхто не знає, кого і як торкнеться нещадна війна завтра”, –  написав Богдан Тихолоз.

Він вважає, що водія повинні звільнити, а фірма-перевізник має попросити вибачення у жінки.

“Моя думка: водія має бути звільнено, АТП повинне принести офіційні вибачення та виплатити компенсацію моральних збитків”, – зазначає пан Богдан.

Своє чергою матір Володимира Труша не хоче звільнення водія.

Матір не бажає звільнення водія. Не бажав би цього і її загиблий син… Та чи маємо право таке прощати ми?

941321_10209331466507507_8472865644153847924_n