У Львові судитимуть підозрюваного в шахрайському заволодінні комунальним майном

Перед судом постане мешканець Львівщини, якого підозрюють у шахрайському заволодінні комунальним майном – нежитловими приміщеннями площею майже 220 кв м на вул. Володимира Великого 35-а.

Львівська місцева прокуратурою №3 затвердила та скерувала до Франківського районного суду міста Львова обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно обвинуваченого, – повідомила прес-служба Львівської обласної прокуратури.

У процесі досудового розслідування з’ясували, що під час реєстрації права власності на цей об’єкт звинувачений подав до Комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та Експертної оцінки» підроблене рішення Пустомитівського районного суду Львівської області.

У подальшому підозрюваний продав ці приміщення іншій особі за більш ніж 300 тис. грн.

При цьому, як з’ясували слідчі, зазначене майно є комунальною власністю, міська рада ніколи не відчужувала його іншим особам.

На підставі здобутих доказів дії згаданого громадянина кваліфіковано за ч.4 ст.358 (використання завідомо підробленого документа), ч.4 ст.190 (шахрайство) Кримінального Кодексу України.

Loading...

lito1

Loading...