У Карпатах голодний ведмідь пошматував людину

 |    56879  

На Львівщині після зустрічі з голодним ведмедем чоловік опинився в реанімації. З пазурів агресивної тварини його дивом зуміли відбити товариші.

У ліс селяни вирушили на пошуки оленячих рогів – їх самці скидають щовесни. Для мешканців гірських районів такий промисел часто приносить непогані заробітки, але завжди наражає на небезпеку. “Дивлюся, ведмідь так його дере, гарчить… Вилетіла на нього, стрибнула раз, другий. А потім третій, звелася – і на нього! Вони впали і покотилися, а я переживав і розплакався”, – розповів Іван Федитник, брат постраждалого.

Цю зустріч з ведмедем він не забуде ніколи. Каже, коли цар карпатського лісу напав на його брата, то він зі страху кричав так, що на кілька днів втратив голос. Хоч дуже перелякався, але не втік, а разом з сусідом кинулися братові на допомогу. Звіра відігнали камінням, дрючками та криками, а потім кілька кілометрів несли закривавленого чоловіка додому.

“Перемотували голову, ногу… Багато чого розказувати. Ми його несли на плечах, потім брали патики і на патиках несли, ніби на ношах у лікарню. То страшне діло”, – зізнався свідок трагедії.