За останню добу львівські митники зафіксували 21 порушення

     722  

За останню добу працівники Львівської митниці ДФС зафіксували 21 порушення митних правил та  вилучили понад 3 тис. пачок сигарет, два автомобіля та напівпричіп.

Упродовж останньої доби працівники Львівської митниці ДФС зафіксували три випадки незаконного переміщення сигарет до Республіки Польщі. У всіх випадках громадяни вчинили  дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів і способів що утруднюють виявлення таких товарів. Так, в одному випадку громадянин Республіки Польщі намагався приховати від митників у металевих планках  каркасу напівпричепа  2612 пачок сигарет. В інших випадках наші співвітчизники у легкових автомобілях, зокрема за декоративною обшивкою дверей  та  в конструктивних порожнинах заховали відповідно 350 та 170 пачок сигарет.

Варто зазначити, що останнім часом зберігається тенденція коли кількість порушників митного законодавства збільшується  в залежності від черг на кордоні.  Так вони вважають, що значне навантаження на особовий склад знизить пильність митників. Натомість факти свідчать про інше. Учора, коли було значне накопичення транспортних засобів  у пунктах пропуску митники загалом зафіксували 21 порушення митних правил.

Стосовно фактів незаконного переміщення сигарет складено протоколи про порушення митних правил передбачені  ч.1 ст 483 МКУ. Сигарети, автомобілі та напівпричіп вилучено.  Їх вартість буде встановлено додатково.  Справи скеровано до суду, який і визначить покарання.