В Україну намагались ввезти без сплати митних платежів понад півтонни шерсті

     792  

Учора, 30 березня 2016 року громадянин України автомобілем «MERCEDES-BENZ SPRINTER 316CDI», як водій, прибув з Республіки Польщі у пункт пропуску «Рава-Рська».

Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю „зелений коридор”, чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Під час митного контролю цього транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Автомобіль було скеровано у бокс поглибленого догляду, де в багажному відділені автомобіля було виявлено 600 кг. шерсті для виробництва пензликів Згідно документів про оплату Tax Free for Tourists вартість товару становить 21529 польських злотих, що у відповідності до офіційного курсу гривні станом на 30.03.2016р, складає 149927,95 грн.

Оскільки, громадянин України обрав смугу руху з проведенням спрощеного митного контролю «зелений коридор», він порушив установлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю, та не заявив працівнику митниці про наявність у нього товару, що перевищує неоподатковану норму переміщення через митний кордон України, установлену ч.1 ст.374 Митного кодексу України

Складено протокол про порушення митних правил передбачене ст. 471 Митного кодексу України. Товар вилучено.