16 квітня мешканці Львівщини вийдуть на толоку

     209835  

Департамент екології та природних ресурсів закликає волонтерів і всіх небайдужих мешканців області взяти активну участь у проведенні місячника озеленення, прибирання та благоустрою територій Львівщини

Зокрема, 16 квітня у рамках відзначення Дня довкілля пройде загальнообласна толока.

«Кожен має змогу стати корисним для суспільства і природи та організовувати невеличкі акції за місцем проживання, – зазначив в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник. – У власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку влаштувати прибирання території чи висадження квітів, кущів та дерев. А також розповісти дітям про необхідність підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до зелених зон у населених пунктах».

Місячник озеленення, прибирання та благоустрою розпочали у середині березня та проводитимуть до 16 квітня. У рамках акції на Львівщині вже провели низку необхідних робіт, зокрема впорядкували парки, сквери, алеї, створили нові лісові насадження: висадили понад 154 тисячі дерев, понад 2 тисячі кущів, посадили нові квітники та газони. Також ліквідували багато стихійних сміттєзвалищ і розчистили джерела. Загалом участь у заходах взяло понад 22 тисячі мешканців області.