Благодійному фонду “Карітас Львів” надали 11 560 євро на новий проект

     952  

У приміщенні Благодійного Фонду «Карітас-Львів УГКЦ» (вул. Левицького, 111)  представники «Ашан Сіті Львів Південний» урочисто вручили чек в розмірі 11 560 євро на запуск нового проекту «Мобільна робота з молоддю», в рамках партнерства «Фундації Ашан для молоді».

Кошти підуть на закупівлю 10 комп’ютерів та облаштування навчальної кімнати, а також на придбання велосипедів.

Діти Молодіжного соціального центру БФ «Карітас-Львів» навчатимуться різним компетенціям: як користуватися комп’ютером, як лагодити велосипеди, а також розширюватимуть кругозір через велосипедні екскурсії.

Мета проекту – соціалізація дітей Молодіжного соціального центру БФ «Карітас-Львів УГКЦ», а також допомога у підготовці дітей до майбутньої професійної діяльності.

Щомісяця плануються зустрічі між дітьми Молодіжного соціального центру та співробітниками «Ашан», які будуть ділитися з дітьми своїм досвідом та навичками. Декілька зустрічей вже відбулося на території благодійного фонду та магазину.

Слід зазначити, що і Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ», і «Фундація Ашан для молоді» у цьому році святкують своє 20-річчя. В рамках святкування, окрім цього гранту, «Фундація Ашан для молоді» виділяє близько 2 мільйонів гривень на підтримку благодійних організацій, що опікуються дітьми та молоддю.

Довідка

«Фундація Ашан для молоді» вже 20 років підтримує соціальні проекти. У всіх проектах беруть активну участь співробітники магазинів «Ашан». Вже 8 організацій уклали партнерства з магазинами «Ашан» та близько 100 000 євро було виділено за останні 4 роки.

Благодійний Фонд «Карітас-Львів УГКЦ» у 1996 році заснувала Львівська Архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви та Міжнародний Благодійний фонд «Карітас України». Згідно зі статутом, він допомагає потребуючим, незалежно від віросповідання, національності, політичних переконань та раси.