Весна у «Дзизі» розпочнеться з презентації книги й диску «NeБоrock DVA»

     492  

У вівторок, 1 березня, в залі з роялем арт-кав’ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, другий поверх «Дзиґи») відбудеться музично-літературне дійство за участі Віктора Неборака та Олега «Джона» Сука

У «Квартирі 35» буде презентовано книгу та диск Віктора Неборака «NeБоrock DVA». Віктор Неборак –вірші, мелодекламація, Олег «Джон» Сук – бас-гітара. Початок – о 18.00. Вхід вільний.

У лютому 2016 року в івано-франківському видавництві «Лілея-НВ» побачила світ нова поетична книжка Віктора Неборака «NeБorock DVA». До збірки увійшли вибрані поезії та 15 нових віршів. Збірку розповсюджуватимуть із другим альбомом музичного проекту «NeБоrock DVA». Попередня платівка «Страхітливі уродини» вийшла 22 роки тому у Варшаві.

«Гурт «Неборок» зібрали у Львові, виступали на різних літературних вечорах. На басу грав Всеволод Дячишин з «Плачу Єремії». На гітарі – Роман Чайка з «Мертвого півня», Тарас Чубай був консультантом. З нами навіть Руслана Лижичко співала. Не була ще суперзіркою і старанно ходила два місяці на репетиції», – розповідав у інтерв’ю Віктор Неборак.