У Львові представлять книгу Богдана Дячишина «Слово про вічне»

     604  

Книгарня «Є» та видавництво «Плай» запрошують на презентацію книги Богдана Дячишина «Слово про вічне», що відбудеться 2 березня

Початок презентації – о 18.00. Вхід вільний.

Богдан Дячишин – кандидат технічних наук, доцент, член Української асоціації письменників, автор книг «Думки пам’яті», «Слово про вічне». Переможець Всеукраїнського літературного конкурсу імені Володимира Дроцика (2015 р.), лауреат літературної премії «Гілка Золотого каштана» (2015 р.), лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського (2015 р.), лауреат II Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича (2016 р.). Модератор – Оксана Лозова, поетка.

Книжка «Слово про вічне» розрахована на широке коло читачів. «Чи це життя є все, що є? Кохання єдине і вічне — це все, що ми знаємо про нього. Основне у житті — спонукати людину до розмислів. З людини Людину творять думки, які випереджають дію. Дух (душа) людини трудиться — мозок працює. Тоді-то ми ідемо дорогою до пізнання себе, світу, який навколо нас», – зазначають організатори презентації.

Адреса книгарні «Є»: просп. Свободи, 7.

ЛітАкцент