Прокуратура в суді зобов’язала міськраду виконувати вимоги законодавства у галузі містобудування

     475  

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області

Постановою Львівського окружного адміністративного суду задоволено позов прокурора Бродівського району та визнано протиправною бездіяльність Бродівської міської ради, яка не вжила заходів до зобов’язання забудовників сплачувати, згідно з чинним законодавством, пайові внески у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Міська рада, всупереч вимогам Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», не внесла на розгляд сесії питання про прийняття Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі.

Унаслідок цього порушення орган місцевого самоврядування упродовж року не укладає відповідних договорів із підприємствами, а ті, у свою чергу, не сплачують коштів до місцевого бюджету.

За позовними вимогами прокуратури суд зобов’язав Бродівську міську раду внести на розгляд сесії питання про прийняття Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.