Квитки на матчі ФК «Карпати» на «Арені Львів» тепер можна придбати онлайн

     622  

Від сьогодні для зручності вболівальників запрацював новий сервіс, який дозволяє придбати квитки на домашні матчі футбольного клубу «Карпати» на «Арені Львів» онлайн

Наразі придбати електронну перепустку можна на два домашні матчі львівських «Карпат» – проти київського «Динамо», що відбудеться 11 березня о 20:00, та проти дніпропетровського «Дніпра», який пройде 20 березня о 17:00. Вартість квитків на ці матчі стартує від 40 грн.

Щоб придбати квитки, потрібно «клікнути» на спеціальний банер на сайті стадіону «Арена Львів» або на офіційній веб-сторінці ФК «Карпат».

Увага! Для купівлі квитка онлайн необхідна реєстрація на сайті «Арени Львів».

Після оформлення усіх процедур власник електронного квитка має його роздрукувати. Кожен роздрукований квиток має спеціальний код для одноразового зчитування сканером на вході до стадіону. Повторно скористатися роздрукованим квитком буде неможливо.

2 березня, о 10.00 стартує продаж квитків на матчі Ліги Парі-Матч за участю ФК «Карпати» у касах стадіону «Арена Львів» і в центральному магазині-музеї «Фанат» (вул. Вороного, 3).

Додаткова інформація щодо придбання квитків на домашні матчі ФК «Карпати» на «Арені Львів» – за телефоном: (032) 253 03 35.