1 березня – День «Нуль дискримінації»

     1214  

День «Нуль дискримінації» 2016 – це можливість об’єднатися проти дискримінації та відзначити право кожного жити з гідністю повноцінним і продуктивним життям

День «Нуль дискримінації» вперше широко відзначили 1 березня 2014 року під егідою Об’єднаної програми ООН з ВІЛ / СНІДу (ЮНЕЙДС). Глобальна кампанія «Нуль дискримінації» спрямована на забезпечення права на гідне життя всіх людей, незалежно від їхньої расової приналежності, релігійних переконань, національності, сексуальної орієнтації та віку.

За словами виконавчого директора ЮНЕЙДС Мішеля Сідібе, існує багато способів протидії дискримінації та заохочення терпимості та співчуття. Можна відкрито висловлюватися, коли хтось неправий, надавати підтримку людям, які зазнали дискримінації.

Як символ кампанії використовується зображення метелика, який уособлював зміни на краще.

Кожна людина має різноманітний набір талантів і навичок, які можуть збагатити суспільство в цілому та зміцнити спільноти. Підтримка і прийняття різноманітності в усіх її формах посилює соціальну згуртованість і приносить переваги.

Стать, національність, вік, інвалідність, етнічне походження, сексуальна орієнтація, релігія, мова чи будь-яка інша ознака не повинні бути причиною для дискримінації.

Об’єднавши наші серця і голоси, окремих громадян, спільноти і суспільства, ми можемо змінити світ. День «Нуль дискримінації» – це можливість підкреслити, як кожен може бути частиною змін і бути собою.

Кожен може підтримати і взяти участь в кампанії цього року через Facebook-сторінку. Будь-хто може поділитися власною інтерпретацією нуля дискримінації, показуючи підтримку шляхом розшарювання фото і малюнків метеликів або розміщуючи зображення та фотографії з хештегом #zerodiscrimination.

На День «Нуль дискримінації» 2016 відсвяткуйте індивідуальність і неповторність. Прийміть різноманіття, яке існує навколо нас, зрозумійте і прийміть відмінності людей, мисліть широко, поважайте і підтримуйте один одного.