На Національному святі шоколаду відкриють Львівський музей шоколаду

     509  

4-8 березня 2016 року у Львівському палаці мистецтв відбудеться найсолодше свято країни – Національне свято шоколаду

Це всеукраїнська подія, яка вже вдесяте збере кращі солодкі бренди та виробників шоколаду ручної роботи України. Протягом п’яти днів свята кожен гість матиме змогу спробувати оригінальні шоколадні напої, придбати «шоколадні» сувеніри та взяти участь у різноманітних майстер-класах від найкращих шоколатьє.

«Цього року ми будемо ще більше вражати наших гостей, адже свято – десяте, ювілейне. Тож 4-8 березня ми згадаємо усе найцікавіше та найкраще, що відбувалося на Національному святі шоколаду за час його існування, та неодмінно здивуємо новими активностями, і це точно нікого не залишить байдужим», – розповів Андрій Сидор, директор Національного свята шоколаду.

Саме цього року, коли відбуватиметься ювілейне Національне свято шоколаду, 4 березня у Львівському палаці мистецтв (ІІ поверх) урочисто відкриють Львівський музей шоколаду. Це стане важливою подією для міста, адже Львів має давню «солодку» історію і символічно, що саме у Львові, почне діяти такий музей. І дорослі і діти обов’язково будуть здивовані та захоплені інтерактивним музейними інсталяціями. Крім історії, у музеї можна буде дізнатися як роблять шоколад, які інгредієнти застосовуються у його виготовленні. Планується щороку поповнювати Львівський музей шоколаду новими «шоколадними» експонатами.

Також уже традиційно протягом п’яти днів свята діятиме Величезний шоколадний ярмарок, дивуватиме Галерея скульпторів, у якій на очах у відвідувачів створюватимуть шоколадні скульптури найрізноманітніших форм і розмірів, маленькі відвідувачі шоколадного фестивалю мандруватимуть «Дитячою шоколадною країною». Також буде обладнано «шоколадні» фотозони – мистецькі інсталяції: 5-метровий шоколадний млин із ведмедем, величезна 9-метрова шоколадна коробка цукерок, тож кожен відвідувач зможе зробити особливе фото на згадку. А своїми враженнями зі свята з рідними та близькими можна буде поділитися, скориставшись послугами святкової пошти «Зі Львова з любов’ю».

Організатор: компанія «ДікАрт». Спонсор свята: ТМ «Світоч». Докладна інформація: shokolad.lviv.ua.