Наталка Карпа – щаслива й дуже закохана!

     2799  

Співачка поділилася з «Львівською газетою» сокровенним

Не помилимося, якщо скажемо, що ця дівчина – мрія тисяч чоловіків. Красива, розумна, талановита, успішна, весела, чуттєва та ніжна Наталка Карпа довго тримала в напрузі шанувальників, чиє серцебиття біля неї сильно частішало. Тому, коли 1 лютого фейсбук-сторінка виконавиці ошелешила фотографією фантастичної каблучки у гарній коробочці, відразу ж захотілося з’ясувати, хто винуватець зворушливих постів співачки.

Розмова вдалася щирою. І, знаєте, можна впевнено ствердити, що ця дівчина, яка завжди обережно говорила про особисте, зараз може просто мовчати: її емоції і почуття відображені в очах. Наталка Карпа щаслива й дуже закохана!


– Є така фраза: кохання та гроші люблять тишу. І я з цією фразою, фактично, погоджуюсь. Проте, виявляється, це правда: буває у житті, що ти кохаєш і хочеш на весь світ про це кричати, щоб усі знали, яка ти ЩАСЛИВА!

Події останнього часу кардинально змінили моє життя. Я не очікувала такого розвитку подій. Але сталося. Коли у серці з’являється особливе почуття, і воно взаємне, воно всенаповнююче, то всі інші думки відходять на інший план. А на першому – людина, в якій є усе, що хочеш бачити у справжньому чоловікові.

002

У «Фейсбуці» я написала, що кохаю, і виставила фото перстня, хоча ні півслова не написала у своєму пості про заручини. Втім мені уже передзвонило з десяток весільних агенцій, запропонувавши свої послуги, зателефонували всі мої друзі-дизайнери з пропозицією пошити весільну сукню… Словом, весілля мені вже без мене організували. (Сміється)

– З якої із версій стосовно твого обранця, описаних у медіа, ти сміялася найбільше?

– Було дуже цікаво й весело перегортати сторінки різних ЗМІ та соціалки й читати, кого ж мені приписують. Версії, звичайно, колоритні…

– Чи хтось вгадав?

– Поки що не скажу нічого…

– Ти вважаєш, що достатньо перевірила свого коханого для того, щоб наважитися на серйозні стосунки?

– Знаєш, у своїх попередніх стосунках я перевіряла людину вісім років. Та коли відразу немає отого конекту, то, вочевидь, людина не для тебе створена. А зустрівши Його, зрозуміла: Він – усе, що мені потрібно. Із тими рисами, які я ціную у чоловікові: впевненість, надійність, мужність і ніжність, любов. Я можу дуріти з ним, як маленька дитина.

Щодня відкривала у ньому нові якості, які захоплювали. З таких частин і склався пазл – портрет мого чоловіка, якого я малювала у своїх мріях. Останні півтора року часто задумувалася над тим, що хотіла б мати сім’ю, діток, дарувати їм тепло та свої почуття. Просила у Господа: Боже, допоможи, хочу знайти свою людину, знаю, яким Він має бути… Напевно, молитви мої були щирі. Тому що зустріла.

– Як ставляться до коханого твої батьки? Вони такі ж захоплені чи їм важливіше твоє до нього ставлення, твої емоції?

– Для мене дуже важлива думка батьків та сестри, яка вже має свою родину. По-перше, батьки – для мене приклад. Вони одне одного люблять, підтримують, жартують над собою, але по-доброму, навіть, якщо сперечаються, то є у цьому якась мудрість. Я їх страшенно поважаю. І тому їхня підтримка для мене дуже важлива. Крім того, батьки за мене хвилювалися. Мама просила: досить працювати, ти – невгамовний трудоголік, займися особистим життям. А я не слухала. Не знаю, можливо, це була якась творча сублімація: не вдавалося з особистим, я викладалася у творчості, в роботі. Постійні переїзди, гастролі зйомки…

Усім цим так себе завантажувала, що батьки хвилювалися страшенно. Спочатку вони зі мною просто говорили, а були й моменти, що притискали до стіни. Інколи аж боялася додому їхати. Згодом змирилися: це – твоє життя, зручніше бути самій – будь. Але я бачила, що вони переживають і не погоджуються з таким вибором.

Так вийшло, що на Різдво – особливе сімейне свято – я вирішила познайомити їх зі своїм обранцем. Запросила коханого на Свят-вечір. Приїхала ще моя подруга, й ми невеличкою компанією навідалися у гості до моїх батьків. Чесно скажу, я хвилювалася. Але коханому вдалося дуже приємно вразити моїх рідних. І з татом він знайшов спільну мову, і мама його відразу полюбила. Мама тепер мені дзвонить і питає, не як я, а як мій коханий…

– Можеш спрогнозувати, як позначиться на творчості твоє особисте життя? Буде тайм-аут чи, навпаки, вона заграє новими барвами?

– Загадувати наперед не хочу і боюся. Наразі я в хмарах, десь у піднебессі. Такий особливий стан. Зрештою, самі почуєте і побачите…

Розмовляла Дана Ганус