Львівський бронетанковий завод відвідали дипломати з Європи, Америки та Азії

     338  

Учора, 29 січня, військові аташе із 28-ми країн мали можливість ознайомитися із потужностями та оборонним потенціалом Львівської області – дипломати з Європи, Америки та Азії відвідали авіаремонтний та бронетанковий заводи

Можливості Львівського бронетанкового заводу представили голова ЛОДА Олег Синютка, заступник гендиректора ДП “Укроборонпром” Артур Херувімов та директор підприємства Роман Тимків.

Військовим аташе передусім показали бойові машини “Дозор-Б” та цех, у якому їх виготовляють. “Позиціонуємо Львівщину, з одного боку, як територію безпечну і захищену, а з іншого – як регіон, що має значний виробничий та науковий потенціал», – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Також, за словами голови ЛОДА, львівський “Дозор” може конкурувати за якістю та ціною з будь-якими світовими зразками. «Дозор» створювався як машина, що здатна захистити наших бійців та протистояти агресії. Але, окрім того, кожен такий бронетранспортер – це внесок в економіку області. А кожна реалізована та відремонтована машина дає додаткові зарплати та робочі місця”, – підсумував О. Синютка.

За словами аташе з питань оборони Австрії, військова техніка, яку продемонстрували у Львові, має усі шанси вийти на міжнародний рівень. “Ми вражені потенціалом оборонного комплексу, – сказав Еріх Сімбургер. – Рівень фахівців тут надзвичайно високий. Для нас було корисно це побачити, адже багато наших колег співпрацюють з Україною”.

На думку заступника гендиректора “Укроборонпрому” Артура Херувімова, українська військова техніка сьогодні стає світовим брендом, а тризуб – знаком якості. “Доказом цього є значний інтерес іноземних партнерів до техніки та озброєння, котру виготовляють на наших підприємствах”, – наголосив представник “Укроборонпрому”.

day.kiev.ua