Гарна новина від ЮніорБанку – юніор зі Львівщини виграла майстер-клас в акції “Вперед до знань”

     357  

З 1 липня 2015 року ЮніорБанк спільно з MasterCard на постійній основі проводять акцію “Вперед до знань!”

Кожен власник картки Юніора може поділитися з банком мріями про навчання і та мрія, що набере найбільше голосів, буде втілена у життя. Окрім того, беручи участь в акції, можна виграти один з майстер-класів на свій смак! Саме ця приємна подія сталась у житті Наталі Семенович, власниці картки Юніора.

“Чудовий майстер-клас виграла Наталя Семенович, яка обрала для себе живопис. Діти повинні мріяти, шукати і знаходити нові знання, розвиватися та пізнавати світ, – говорить керівник Напрямку “ЮніорБанк” Західного ГРУ ПриватБанку Наталя Михалюк. – Навчальні програми, які організовує Юніорбанк для юніорів, якраз і дають дітям міцну основу фінансових знань і навичок для реалізації свої мрій та планів, навіть найфантастичніших”.

У ЮніорБанку створено спеціальну бізнес-школу, навчання в якій проводяться у легкому ігровому форматі. У рамках проекту проходять уроки фінансової грамотності, тренінги, екскурсії по відділеннях банку, а також захопливі бізнес-квести, що допомагають теорію застосувати на практиці.

Як почати навчання в БізнесШколі?

Усе дуже просто!

Крок 1. Оформіть Картку ЮНІОРА в будь-якому відділенні банку або замовте тут.

Крок 2. Подайте заявку на навчання будь-яким зручним способом:

– зателефонуйте на номер 3700;

– напишіть нам на пошту: juniorbank@privatbank.ua;

– зверніться до свого куратора, контакти якого можна знайти на сайті, розділ «Наші куратори».

Крок 3. З вами зв’яжеться тренер і запросить на заняття.

Освітня програма «ЮніорБанк» стартувала у 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні та Латвії, об’єднуючи понад 580 000 школярів. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.