«Піккардійці» дадуть сольні концерти у Львові після трирічної перерви

     522  

Одразу два концерти вокальної формації відбудуться 11 січня на сцені Львівської опери

11 січня 2016 року в рамках проекту «Різдво в Опері» «Піккардійська Терція» дасть у рідному Львові два сольні концерти

Початок концертів – о 18.00 і 20.00.

Цих концертів львів’яни чекали понад три роки – від часу гучного святкування 20-річчя «Терції» у вересні 2012-го.

– Хочемо попросити, щоб львів’яни не ображалися на нас за таку тривалу перерву. До того вони щорічно чули нас. А за останні три роки ми віддавали музичні борги усім іншим регіонам України, – розповідає художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець. – Річ у тім, що після широкого святкування 20-річчя у 2012-му ми не хотіли пропонувати львів’янам той самий матеріал. Наш наступний сольний концерт у рідному місті мав обов’язково бути зі свіжим, новим, цікавим і різноманітним репертуаром.

За останні три роки у репертуарі «Терції» назбиралося багато нових пісень, які акапельний колектив і хоче презентувати львів’янам 11 січня у Львівській опері. Це пісні «Лети», «Панно», «Дженні», «Сади»… Будуть також несподіванки – справжні музичні подарунки для глядачів.

Варто виокремити пісні тих, чию творчість «піккардійці» вважають дуже цінною: «Шукав свій дім» («Зима») Кузьми Скрябіна, «Колисонька кленовая» Андрія Панчишина, «Подай рученьку» Богдана Весоловського, «Запроси мене у сни» Володимира Івасюка. «Найбільш емоційним у цих концертах особисто для нас буде наш останній спільний виступ з нашим другом Іваном Вощиною – виступ, присвячений його світлій пам’яті, – каже Володимир Якимець. – Давайте пам’ятати, що музиканти живуть доти, доки звучать їхні пісні».

Звісно, не обійдуться сольні концерти «Піккардійської Терції» без хітів, які у рідному місті секстету співають усім залом! А наприкінці «Різдва в Опері» «піккардійці» разом із глядачами зануряться в атмосферу Новорічно-Різдвяних свят. Прозвучать як народні колядки, так і авторські новорічно-різдвяні пісні: «Граймо, стрибаймо», «З Новим роком!», «Пречистая Діва» та інші.

Ціна квитків на сольні концерти «Піккардійської Терції» у Львівській опері 11 січня – від 100 до 600 грн. Квитки можна придбати в касах міста та онлайн: gastroli.uakasa.in.ua