Від початку року на Львівській залізниці зафіксували 33 випадки вандалізму у приміських потягах

     321  

Від початку 2015 року залізничники Львівської магістралі зафіксували 33 випадки розукомплектування рухомого складу приміських пасажирських перевезень

Загальна сума збитків від таких дій –  понад 766,3 тисяч гривень.
Серед усіх випадків третина – це пошкодження та крадіжки обладнання з рухомого складу приміських поїздів. Також від початку року хулігани розбили 12 вікон у потягах та 10 разів обмальовували фарбами кузови вагонів.

«Зношеність рухомого складу приміських електро- та дизель-поїздів на Львівській залізниці складає понад 98%. Ми всіма наявними силами і ресурсами намагаємось підтримувати їх у належному стані, незважаючи на хронічне недофінансування, невідшкодування органами місцевого самоврядування коштів за перевезення пільговиків, ситуацію з безквитковими пасажирами. Хочу наголосити, що такі акти вандалізму спричиняють матеріальні збитки не лише залізниці, але й пасажирам, адже ми змушені забирати вагони з маршрутів на проведення ремонту, а замінити їх іншими не маємо змоги», – зазначив начальник служби приміських пасажирських перевезень Львівської магістралі Володимир Вороний.

Відтак, в умовах критичного зношення рухомого складу, різкого зростання цін на матеріали для проведення ремонту та екіпірування поїздів у приміському сполученні залізничники звертаються до громадян з наполегливим проханням чесно сплачувати за користування послугами залізничного транспорту, з повагою ставитись до рухомого складу та не псувати майно залізниці, а органи місцевого самоврядування – докласти усіх зусиль для належного відшкодування залізничникам визначених сум за перевезення пільговиків.

Додамо, у 2014 році залізничники Львівської магістралі фіксували 37 випадків пошкодження рухомого складу приміського парку, сума збитків складала 767,8 тис грн., у 2013 році – 23 випадки на суму 601,6 тис грн.