Одразу два фінали чемпіонатів України з шахів відбудуться у Львові

     279  

З 2 грудня у Львові стартують фінали чемпіонатів України з шахів серед чоловіків та жінок

Змагання триватимуть упродовж дванадцяти днів та завершаться 14 грудня. У чемпіонатах візьмуть участь 22 найкращих шахістів України – дванадцять учасників серед чоловіків та десять серед жінок.
Як зазначають організатори, цьогоріч майже усі учасники є міжнародними гросмейстерами, а восьмеро шахістів представлятимуть Львів.

«Приємно констатувати той факт, що серед претендентів на титул чемпіона України восьмеро шахістів є львів’янами, зокрема: Юрій Криворучко, Олександр Арещенко та Андрій Волокітін – це збірники України, Мартин Кравців, Наталя Букса, Єлизавета Соловйова, Мирослава Грабінська та наша гордість, чемпіонка світу Марія Музичук, яка в рамках підготовки до чемпіонату світу буде змагатись з найсильнішими шахістами-чоловіками», – розповів директор турніру Назар Фірман.

Додамо, що церемонія відкриття та жеребкування фіналу чемпіонату України з шахів серед чоловіків розпочнеться 2 грудня о 18:15 год з в приміщенні Львівської ОДА, а серед жінок – 4 грудня о 18:00 год в приміщенні Львівської міської ради.  Сам турнір відбуватиметься в готелі «Волтер», що знаходиться за адресою: вул. Липинського, 60а. Партії розпочинаються о 15:00 год.