Найбільше мешканців області турбують ремонт доріг, садочків та шкіл, – результати об’їзду голів РДА

     320  

Керівники райдержадміністрацій продовжують зустрічі з мешканцями сіл та районів області.

За останній тиждень, зокрема, очільники районів провели організовані виїзди в 36 населених пунктів області. Зокрема, найбільше зустрічей із місцевими жителями відбулось у Жидачівському та Пустомитівському районах – 4, а також Перемишлянському – 3 зустрічі. Про це повідомила керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська, інформують у ЛОДА.

“Тематика проблемних питань залишається незмінною, – зазначила Маріанна Вільшанська. – Найбільше мешканців цікавлять питання ремонту об’єктів соціальної сфери на селі: заміна вікон, даху, електропроводки, опалення, підлоги у ФАПах, народних домах, бібліотеках, садочках та школах. А також ремонт доріг, якість пасажирських перевезень, пільговий проїзд, графіки руху, встановлення обмежувачів швидкості, розмітка доріг, встановлення та ремонт автобусних зупинок та освітлення населених пунктів”.

Нагадаємо, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка доручив керівникам райдержадміністрацій двічі на тиждень проводити зустрічі з мешканцями сіл та районів області. Голови РДА таким чином вивчатимуть усі проблемні питання, які турбують громаду та  сприятимуть їх вирішенню.