На вул. Студинського офіційно стартувало будівництво IT House

     1836  

Проект ініційований Львівським ІТ Кластером і має на меті збудувати комфортне житло на 72 квартири, яке відповідатиме усім потребам та бажанням сучасних ІТ-шників Львова

IT House –  проект будівництва будинку для працівників ІТ-індустрії за оригінальним проектом. Земельну ділянку в  затишному районі Львова для цього виділило місто. Проект є неприбутковим, квартири продаватимуться за собівартістю – 555 доларів за кв м, інформує прес-служба міста.

Олег Денис, иконавчий віце-президент компанії SoftServe, підкреслює: проект – некомерційний та унікальний, і реалізовуватиметься завдяки спільним зусиллям.

«Люди об’єднались і зроблять собі за собівартістю житло чудової якості. Об’єднуючий фактор дуже важливий для ІТ-компаній. Для нас людський капітал – це основне. Друге – це непереборне бажання жити тут, адже ми маємо чудове місто. Ми хочемо творити, працювати, жити тут. ІТшники – це якраз та категорія, яка, якщо їй некомфортно, може скласти свій ноутбук і виїхати в Польщу. Нам дуже не хотілося б бачити такі ситуації. Ми не можемо створити майбутнє замість наших працівників, але можемо допомогти їм у цьому. І що ще важливо – ІТ сьогодні не є лише для ІТ. Ми частина середовища, яке прагнемо розширити і допомагати у розвитку інших галузей», – відзначив Олег Денис.

Проект ініційований Львівським ІТ Кластером і має на меті збудувати комфортне житло на 72 квартири, яке відповідатиме усім потребам та бажанням сучасних ІТ-шників Львова. Сам проект реалізується за принципом кооперативного будівництва: охочі придбати житло стають учасниками житлово-будівельного кооперативу та вносять оплату визначеними частинами впродовж періоду будівництва житла. Взяти участь у проекті можуть лише працівники компаній-учасників Львівського IТ Кластеру.

Новобудова матиме великі балкони для зон відпочинку. Також у будинку буде  серверна, кімната для зустрічей, дитяча кімната, велосипедний паркінг, підземний паркінг, тераса (на даху), підключений швидкісний інтернет. Крім того, будинок проектується так, щоб з часом повністю відмовитися від газу і перейти на альтернативні джерела енергії.

Триватиме будівництво IT House до 18 місяців.