Сьогодні запускають Мультимедійну платформу іномовлення України

     348  

Міністр інформаційної політики України доповів про завершення реформи іномовлення України

Учора, 30 вересня, під час засідання уряду міністр інформаційної політики України Юрій Стець доповів про завершення реформи іномовлення України. Міністр оголосив, що вже 1 жовтня о 12.00 відбудеться запуск Мультимедійної платформи іномовлення України.

«Виконуючи Коаліційну угоду та реалізуючи Програму дій уряду, ми завершуємо реформу іномовлення України. 3 супутники, 5 континентів, сотні країн, мільйони глядачів. Це вже не амбітний проект. Сьогодні це вже реальність», – сказав міністр.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України стане, розроблений МІП, новий проект Закону «Про систему іномовлення України».

Цей нормативний документ попередньо підтримав Кабмін України та направив на розгляд у парламент. Законопроект передбачає створення системи державного іномовлення, що дасть можливість донесення до іноземної аудиторії, в тому числі української діаспори, інформації про події в Україні.

Генеральний директор ІА «Укрінформ» Олександр Харченко прокоментував: «Окрім досвіду та традицій, ми маємо молоду команду. Наші новини найоперативніші. Ми завжди пишемо про головне, а не другорядне, показуючи де причини, а де наслідки. В ці дні запускаємо Мультимедійну платформу іномовлення України, а до кінця року, не сумнівайтеся, «Укрінформ» – агентство №1 в Україні.

Нагадаємо, Коаліційною угодою, Програмою дій уряду на 2015 рік та Стратегією сталого розвитку 2020 на Міністерство інформаційної політики України покладено одне з головних завдань – реформа іномовлення України.

Презентаційний ролик реформи іномовлення України

Презентаційний відеоролик каналу іномовлення