Під час футболу у Львові за громадським порядком стежитимуть 700 правоохоронців

     261  

Під час поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів між футбольними клубами «Шахтар» (Україна) – «ПСЖ» (Франція), що відбудеться сьогодні, 30 вересня, на стадіоні «Арена Львів», громадський порядок забезпечуватимуть сімсот працівників міліції

Про це повідомила прес-служба ГУМВС України у Львівській області.

Переглянути матч на стадіоні планують близько тридцяти чотирьох тисяч уболівальників, зокрема й 150 іноземців, переважно фанатів французької команди. Основні зусилля правоохоронців будуть спрямовані на охорону громадського порядку площі перед стадіоном, вокзалів і в центральній частині міста.

Також працівники міліції працюватимуть разом зі стюартами на входах у чашу стадіону – спільно перевірятимуть вхідні квитки на матч та відсутність заборонених предметів у вболівальників.

«Ми звертаємось до всіх футбольних фанатів із проханням поводитися цивілізовано, не порушувати громадський порядок та прислухатись до порад правоохоронців та стюардів. Також не намагайтесь проносити у чашу стадіону заборонені предмети», – звернувся до футбольних уболівальників начальник управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Андрій Гребенюк.

Якщо ви стали жертвою або очевидцем злочину, помітили небезпечний предмет чи володієте інформацією про загрозу життю чи здоров’ю громадян, звертайтеся до правоохоронців або на оперативну лінію 102.