Аваков влаштував «показ мод» на засіданні Кабміну (ВІДЕО)

     447  

Уряд затвердив зразки нового повсякденного форменого одягу поліції

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України були затверджені зразки нового форменого одягу, зокрема – і нової повсякденної форми поліцейських. Найближчим часом буде розпочато її виробництво.

 Відео: МВС УКРАЇНИ

Цей одяг отримуватимуть лише ті працівники поліції, які щойно вступили на службу, або працівники міліції, які пройдуть процес переатестації. Про це повідомив глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков.

А. Аваков наголосив, що форма поліцейського, крім змісту та результатів роботи нової поліції, стане для суспільства ще одним монітором спостереження за ходом змін.

«Нову форму поліцейського, як і нові посадові обов’язки та оклади, отримуватимуть лише реформовані підрозділи нової поліції та новопризначені поліцейські, які пройшли атестацію.

Тому, якщо Ви побачите на вулиці людину у формі старої міліції вже після 7 листопада – це означає, що або його підрозділ ще не пройшов процедури, або він сам ще не пройшов атестації. Не означає, що він поганий – просто ще йде процес.

І навпаки – поліцейський у новій формі буде представляти вже реформований підрозділ поліції. Це означатиме, що він пройшов переатестацію (або знову призначений за конкурсом).

Ось таке ще й символьне значення форми поліцейського на цей перехідний період», – підкреслив глава МВС України.

За його словами, громадськість уже ознайомилася зі зразками робочої форми нового поліцейського патруля. Схожа форма буде у нових дільничних. Окрім того, єдиний стиль робочої форми буде витримано в усіх підрозділів: спецназу, експертів і криміналістів.

Арсен Аваков також нагадав, що 7 листопада де-юре припинить своє існування міліція, але де-факто триватиме перехідний процес. Він триватиме близько шести місяців.