За тиждень на охорону здоров’я та освіту Львівщини виділили понад 37 мільйонів гривень

     239  

З обласного бюджету відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів впродовж тижня в повному обсязі виділено кошти в сумі 56,7 млн. гривень

Зокрема, профінансовано органи державного управління на суму 0,5 млн. грн., освіту – 15,4 млн. грн., охорону здоров’я – 22,2 млн. грн., соціальний захист та соціальне забезпечення – 3,4 млн. грн., культуру та мистецтво  – 0,1 млн. грн., фізичну культуру та спорт – 0,5 млн. грн., будівництво – 1,0 млн. грн., дорожнє господарство – 6,4 млн. гривень. 

Окрім того, профінансовано субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню в оплаті за житлово-комунальні послуги – 3,2 млн. грн., надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію за пільгове перевезення – 0,9 млн. грн. та з обласного бюджету на інвестиційні проекти – 0,8 млн. грн., ремонт доріг комунальної власності – 0,6 млн. грн., мікропроекти – 0,8 млн. грн., природоохоронні заходи – 0,7 млн. грн., а також інші видатки –  0,2 млн. гривень.

Із виділених коштів спрямовано на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ – 33,3 млн. грн.; надання пільг та житлових субсидій населенню в оплаті за житлово-комунальні послуги – 3,2 млн. грн., пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію за пільгове перевезення – 0,9 млн. грн.; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 0,7 млн. грн., медикаментів – 4,0 млн. грн., канцелярських та господарських товарів, послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 1,0 млн. грн.; фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг – 6,4 млн. грн.; капітальні видатки – 4,7 млн. грн. та інші видатки – 2,5 млн. грн. Це дасть можливість не допустити заборгованості зі згаданих видатків, інформує прес-служба ЛОДА.