Внаслідок сутичок біля Ради 21 людина отримала вогнепальне поранення, заявили в МОЗ

     254  

В результаті заворушень під Верховною Радою України 21 людина отримала вогнепальне поранення

Про це у понеділок 31 серпня повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України з посиланням на інформацію “швидкої допомоги”.

“За інформацією ГУ “Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України”, станом на 17 год. 05 хв. до бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги за медичною допомогою звернулося 44 людини (громадянські і правоохоронці), які постраждали 31 серпня 2015 року внаслідок сутичок між протестувальниками і правоохоронцями біля Верховної Ради України”, – йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що з них у 21 постраждалого було діагностовано вогнепальне поранення.

Крім того, постраждалі звернулися до невідкладної допомоги з приводу: отруєння – 2; забою м’яких тканин – 4; політравми – 5; перелому лівої гомілки – 1; рваної рани – 2; ЗКТГ – 1; реакції на стрес – 2; ЗЧМТ – 4; контузія – 1; струс головного мозку – 1.

Нагадаємо, під будівлею Верховної Ради сьогодні, 31 серпня, після прийняття в першому читанні змін до Конституції почалися сутички між мітингувальниками і правоохоронцями.