Соціальні об’єкти Львівщини повністю готові до початку опалювального сезону

     236  

На Львівщині об’єкти соціальної сфери на 100% готові до опалювального сезону. Зокрема, підготовлено 1350 шкіл, 507 дошкільних навчальних закладів та 191 закладів охорони здоров’я

Про це йшлося під час наради під керівництвом першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського у понеділок, 31 серпня.

“Рівень готовності об’єктів житлово-комунального господарства з підготовки котелень становить 89,2%, житлового фонду – на 80,1%, водопровідно-каналізаційного господарства – на 83,8%, дорожнього господарства – на 80%, – зазначив в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства ЛОДА Назар Романчук. – Ми чітко йдемо згідно з графіком підготовки, який затвердило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України”.

За результатами наради Ростислав Замлинський дав завдання забезпечити своєчасну підготовку об’єктів житлово-комунального господарства, дорожньої інфраструктури до опалювального сезону.  Зокрема він наголосив, що до 1 жовтня область повинна бути готовою до зими, інформує прес-служба ЛОДА.