Аваков: Я звинувачую Тягнибока й “Свободу” у подіях під Радою

     310  

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинувачує партію “Свобода” й її лідера Олега Тягнибока у пораненні близько 90 правоохоронців і смерті нацгвардійця під Верховною Радою 31 серпня

Про це він заявив на брифінгу.

“Я не бачу жодної політичної причини чи політичних суперечок, чому хтось повинен завдавати поранення солдатам Нацгвардії. Серед поранених – близько 20 солдатів і офіцерів, які пройшли антитерористичну операцію, нагороджені державними нагородами, достроковими званнями, Це реальні бойові люди. Ми повинні тримати їх тут, біля Верховної Ради, щоб платити ціну за політичні амбіції декого?”, – обурився він.

“Я прямо звинувачую Олега Тягнибока і його партію “Свобода”. Я вважаю, що це злочин, а не політична позиція”, – заявив Аваков.

За словами голови МВС, із фото- і відеодокументів він бачив, як Тягнибок “стояв разом і поруч, коли били солдатів Національної гвардії”.

“Я не знаю, чому ми повинні платити таку ціну й навіщо це. І навіщо це йому… Через те лише, що він зараз перебуває не у владі? Так служіння Україні буває таким. Реалізуй себе, служи й далі йди. Так буде з кожним. Зі мною, з усіма іншими”, – сказав Аваков.

“Тягнибок не привів протестувальників під Верховну Раду. Він привів бандитів, які вбивали й калічили наших солдатів. Ось моя позиція”, – заявив він.

Міністр пообіцяв, що “розслідування буде ретельним”.

pravda.com.ua