Практикум від професора МВА у Львові

     616  

В рамках освітнього туру по містах України від Міжнародного інституту бізнесу за підтримки Європейської бізнес асоціації буде проведено живий майстер-клас від гуру маркетинга Наталії Писаренко «Мінливий світ – мінливий бізнес. Стратегії маркетингу»

Реєстрація на сайті  iib.com.ua
15 вересня 2015 у Львові відбудеться унікальна подія – майстер-класс від професора МВА Міжнародного інституту бізнесу Наталії Писаренко на тему «Мінливий світ – мінливий бізнес. Стратегії маркетингу».  Під час майстер-класу будуть розглянуті питання: тренди, що змінюють світ; технології, що змінюють ринки та поведінку людей; ключові напрями адаптації ринкових стратегій та продуктового портфелю в умовах постійних змін; готові рішення для тих, хто хоче йти вперед і перемагати.

Наталія Писаренко – кандидат економічних наук, магістр маркетингу, магістр прикладної математики (системний аналіз), співзасновник Федерації розвитку франчайзингу в Україні, корпоративний консультант ряду провідних українських і міжнародних компаній з питань стратегічного управління, організації маркетингу, управління брендами. Директор центру маркетингових інновацій.
Персональні компетенції: маркетинговий менеджмент, бренд-менеджмент, стратегічний маркетинг.
Також запрошуємо на майстер-класи у Дніпропетровську, Харкові, Одесі.

   

 

Для довідки: Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) – сучасна школа бізнесу європейського рівня, лідер на ринку бізнес-освіти в Україні вже понад 20 років. МІБ успішно реалізує мастерські програми управлінського розвитку Executive MBA, International Executive MBA, General MBA – перші програми в Україні, що були акредитовані міжнародною незалежною асоціацією Association of MBAs (Великобританія).  До портфелю програм МІБ також входять ексклюзивні програми міжнародних професійних кваліфікацій з маркетингу – CIM (Великобрітанія) та управління виробництвом – REFA (Німеччина). МІБ надає можливість отримати диплом державного зразку Магістра бізнес адміністрування, навчаючись на програмі «Інструменти управління бізнесом» – єдиної національної програми, що також має акредитацію  Association of MBAs.