На Львівщині прикордонники викрили канал переміщення контрабандного тютюну мотопаропланом

     458  

Сьогодні на Львівщині в результаті проведених оперативних заходів було виявлено канал можливого переміщення контрабандних сигарет по той бік кордону малим літальним апаратом

 Шум двигуна МЛА прикордонний наряд відділу «Краковець» Мостського загону почув близько 3-ї години ночі. Оперативним силам та засобам  Держприкордонслужби були визначені термінові додаткові завдання по перевірці даного напрямку, здійснено обмін інформацією з підрозділами повітряних сил ЗСУ та  співробітниками МВС.  Близько 4-ї години від прикордонників Республіки Польщі надійшла інформація про виявлення ними шуму двигуна МЛА, який прямує у бік України, повідомляють у Держприкордонслужбі.

Вже за кілька хвилин прикордонники Мостиського загону виявили політ мотопароплану в районі населеного пункту Чернелява. Рух малого літального апарату було відслідковано та  незабаром в районі населеного пункту Вижомля Яворівського району місцеві мешканці повідомили про місце посадки порушників. Групи реагування  відділів «Краковець» Мостиського загону та   «Грушів» Львівського загону затримали 2 громадян України на автомобілях “Рено” та«БМВ Х5»  з причепом, в якому знаходився мотопароплан.

Про затримання було повідомлено співробітників СБУ та МВС, ведуться фільтраційно-перевірочні заходи, в тому числі по товару, який, можливо, переміщували порушники.