У Затоці дворічна дитина випала з вікна 2-го поверху через пустощі

     316  

На Одещині міліція проводить перевірку за фактом травмування дитини

Дворічну дівчинку, яка випала з вікна будинку, з тяжкими тілесними ушкодженнями доставлено до лікарні. За життя дитини продовжують боротися лікарі, а правоохоронці встановлюють обставини, за яких сталась трагедія. Про це повідомили у Білгород-Дністровському МВ ГУМВС України в Одеській області.

До Білгород-Дністровського міського відділу міліції з лікарні надійшло телефонне повідомлення про те, що з селища Затока з тяжкими тілесними ушкодженнями доставлено дворічну дитину.

Під час досудового розслідування з’ясували, що батьки дитини – мешканці столиці, які приїхали до курортного містечка на відпочинок і винаймали там житло. Дитина разом із мамою була у кімнаті. Дівчинка стрибала на ліжку біля відчиненого вікна. Під час стрибка не втрималась, оперлася на москітну сітку та випала з вікна другого поверху.

За цим фактом матеріали зареєстровано в установленому законом порядку. Попередня правова кваліфікація – ст. 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України. Триває перевірка.