У неділю діти учасників АТО полетять зі Львова на оздоровлення в Ізраїль

     282  

У неділю, 2 серпня, зі Львова до Ізраїлю відлітає група дітей, батьки яких воюють у зоні АТО, загинули чи отримали поранення

Школярі віком 9-14 років із Львова й області протягом 10 днів відпочиватимуть у передмісті Єрусалиму на базі школи-пансіону та коледжу Goldstein Youth Village.

Goldstein Youth Village також широко відома у світі під назвою «Хава» (на івриті звучить Havat HaNoar HaTzioni) заснована ще 1949 року для дітей, постраждалих від Голокосту. Нині тут навчаються і живуть студенти із різних країн світу.

Ініціатива відправити на оздоровлення до Ізраїлю дітей, чиї батьки загинули, отримали поранення або продовжують воювати на сході, надійшла від Почесного Консула Ізраїлю у Західному регіоні України пана Олега Вишнякова. Пана Вишнякова підтримали голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка і мер Львова Андрій Садовий. Також відправленню дітей на відпочинок до Ізраїлю сприяли Посольство Ізраїлю в Україні та авіакомпанія МАУ.

Орієнтовний час прибуття дітей та їхніх кураторів у Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького – 15.00-16.00, – повідомили у прес-служба ЛМР.