ТОВ «Корпорація КРТ» спростовує публікацію в газеті «Експрес»

     850  

ТОВ «Корпорація КРТ», яке є лідером на ринку залізничних скріплень, сьогодні звернулось із відкритим листом-спростуванням до газети «Експрес» та звинувачує її у поширенні брехні

Сьогодні на офіційному сайті найбільшого виробника залізничних скріплень було опубліковано відкритий лист-спростування до газети «Експрес».

У листі директор підприємства Олег Місьонг спростовує ряд тез, які опублікувало видання у матеріалі під назвою «Попутники Порошенка гребуть по-старому». Зокрема, гучні звинувачення на адресу «Корпорації» у монополізації ринку та недопущенні єдиного конкурента до конкурсних торгів юристи ТОВ «Корпорація КРТ» спростовують рядом фактів. З листа відомо, що ТОВ «АТ Механіка» все-таки було допущене до конкурсних торгів, але конкурсну пропозицію державне підприємство «Укрзалізничпостач» відхилило «як таку, що не відповідає умовам документації конкурсних торгів». У газеті ж було опубліковано інформацію, що «АТ Механіку» узагалі не допустили до таких торгів. Також у листі йдеться, що журналістом видання було подано інформацію начебто кріплення, які виготовляють ТОВ «АТ Механіка» та ТОВ «Корпорація КРТ» є однаковими за своїм функціональним призначенням та механічними даними.

«Твердження ТОВ «АТ Механіка», яке вважає, що воно виготовляє «аналогічну», «еквівалентну» продукцію ТОВ «Корпорація КРТ» беззаперечно спростовується нормативними документами Укрзалізниці та рекомендаціями профільних Главків Укрзалізниці, результатами експлуатаційних випробувань, багатьма науково-технічними роботами, виконаними на замовлення Укрзалізниці у період з 2003 – 2014 року. Відтак, наша продукція отримала високу оцінку й немає аналогів, адже має інший ресурс надійності, сферу застосування, фізико-механічні властивості у порівнянні з виробами конкурента. А результати цьогорічних конкурсних торгів лише підтверджують це, – коментує директор ТОВ «Корпорації КРТ» Олег Місьонг.

За словами директора «Корпорації КРТ» цими днями юристи підприємства готують позов до Суду на газету «Експрес».