Українські рятувальники та представники членів НАТО оглянули місця для UKRAINE-2015

     248  

30 червня відбувся другий день візиту представників країн-членів НАТО на Львівщину в рамках проведення заключної конференції щодо спільного міжнародного навчання Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Євроатлантичного координаційного центру

Учасники конференції відвідали місця проведення міжнародного навчання, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ Збройних Сил України, та об’єкти і споруди ДП «Екотрансенерго», повідомляють у ГУ ДСНС.
Тут вони оглянули місця для розгортання медичного госпіталю ДСНС, пункту прийому потерпілих із всіма системами життєзабезпечення необхідних для проведення евакуації потерпілих із зони надзвичайної ситуації.
Рятувальники спільно з іноземними колегами продумали всі елементи відпрацювань для проведення комплексної розвідки зони надзвичайної ситуації із залученням авіаційних та наземних засобів, ліквідації наслідків аварії на транспорті, аварії на хімічно-небезпечному об’єкті із проведенням спеціальної обробки, гасіння масштабних пожеж у природних екосистемах та багатьох інших змодельованих кризових ситуацій.
Загалом під час польових навчань рятувальники усіх краї-учасників практикуватимуться у проведенні рятувальних операцій, залученні пожежних, рятувальних, медичних підрозділів та формування радіаційного, хімічного і біологічного захисту. Також надзвичайників навчатимуть правил надсилання запиту для залучення міжнародної допомоги.
В районі надзвичайної ситуації учасники тренувань вправлятимуться у розгортанні пересувного пункту управління, містечка життєзабезпечення та мобільного госпіталю для постраждалого населення.
Нагадаємо, що проведення міжнародних навчань заплановано на 21-25 вересня 2015 року.