Гала-виставою «Львівський цирк – країна щастя» стартує ІІ етап соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!»

     577  

Яскравою гала-виставою «Львівський цирк – країна щастя» на Львівщині стартує соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну!», створений для дітей, батьки яких є учасниками АТО

1 червня, до Міжнародного дня дітей, у Львівському державному цирку на 12.00 та 16.00 заплановано проведення відразу двох гала-вистав «Львівський цирк – країна щастя», які передбачатимуть виступи юних циркових артистів з України та з-за кордону для дітей учасників АТО – жителів Львівщини.

Організатором гала-вистави «Львівський цирк – країна щастя», яка є офіційним стартом ІІ етапу масштабного соціального проекту «Мій тато захищає Україну!», є громадська організація «Яскрава країна».

У програмі вистави – демонстрація юних циркових артистів зі східних і південних областей України, а також із Польщі й Угорщини. Серед глядачів цього яскравого циркового шоу – понад три тисячі дітей учасників АТО з різних районів Львівської області. Серед них: діти військовослужбовців Збройних сил України (від Львівщини), працівників міліції, прикордонної служби, Західного територіального управління Національної гвардії України, підрозділів Головного управління Державної служби з питань надзвичайних ситуацій у Львівській області, а також діти представників добровольчих батальйонів і мобілізованих.

Програма заходу є надзвичайно насиченою та цікавою. Зокрема, на арені одного з найбільших в Україні державних цирків зійдуться повітряні гімнасти, еквілібристи, клоуни, жонглери, моноциклісти та багато іншого. Яскраве дійство обіцяє стати незабутнім позитивним спогадом кожної дитини про їхню участь у цьому проекті!